KONST / Litografier / Collage 15103012
nr 1510 3012
Collage
LEONORA WL MCDAVID. Signerad, daterad 18. 8. 91. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:16:09
22/11 20:34:06
300 kr
12/12 18:51:38
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer