KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7016567
*
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2011
kl 19:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 13:12:10
1
500 kr
6/6 17:44:58
2
600 kr
6/6 19:06:08
1
600 kr
6/6 19:06:49
1
650 kr
6/6 19:13:14
3
700 kr
6/6 19:15:54
4
750 kr
6/6 19:15:57
5
950 kr
6/6 19:18:23
4
850 kr
6/6 19:19:49
3
950 kr
6/6 19:22:52
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06
*
Gravyrer
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/6 13:12:10 | 1 | 500 kr |
| 6/6 17:44:58 | 2 | 600 kr |
| 6/6 19:06:08 | 1 | 600 kr |
| 6/6 19:06:49 | 1 | 650 kr |
| 6/6 19:13:14 | 3 | 700 kr |
| 6/6 19:15:54 | 4 | 750 kr |
| 6/6 19:15:57 | 5 | 950 kr |
| 6/6 19:18:23 | 4 | 850 kr |
| 6/6 19:19:49 | 3 | 950 kr |
| 6/6 19:22:52 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:54 -
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06



