MÖBLER / Skåp & hyllor / Ekiperingsskåp 15207135

nr 1520 7135

Ekiperingsskåp

2 st, Björk. Bredd: 86 cm, djup: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:41:47