KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052213

nr 1405 2213

Agneta Granstad

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AG. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 132x142 cm

Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:50:25

18/6 00:12:18 1      1.500 kr
21/6 11:16:09 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Agneta Granstad

Läs mer om Agneta Granstad