MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10649287

nr 1064 9287

Sideboard

Björk, längd: 153 cm, djup: 49 cm, höjd: 84 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 24 oktober 2016
kl 18:43:28