KONST / Litografier / Färglitografi 17025134
nr 1702 5134
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Signerad, numrerad 243/325. Färglitografi, bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x39 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:54:13
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig