KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8091009
nr 809 1009
Monogramsign HFJ, Landskap med eka, 24 x 33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:21:35
100 kr
300 kr
400 kr