KONST / Litografier / Litografi 8293146
nr 829 3146
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Litografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), 121/450, signerad, motivets mått, 41x59
Kondition: saknar glas
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:13:05
200 kr
400 kr
350 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz