MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 14378175
nr 1437 8175
Matsalsskåp
Längd: 120 cm. Djup: 57 cm, höjd: 190 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, Sprickor!
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 december 2021
kl 21:00:39
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr