KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409409

nr 1440 9409

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HS -84. Olja på pannå, 26x18, yttermått inklusive ram: 36x29 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:06:41