KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6572291

nr 657 2291

Blandteknik

monogramsignerad J I, komposition, 44x59

Utrop:

100 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 20 september 2010
kl 17:44:36