MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 8615535
nr 861 5535
Karmstolar
1 par, 1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:57:28
300 kr
400 kr
500 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr