ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13913076
*
nr 1391 3076
Spegel
Teak, 1950/60-tal, 66x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 19:51:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/4 23:16:53
1
300 kr
19/4 16:21:47
2
Vinnande bud
19/4 17:38:59
3
900 kr
19/4 17:38:59
2
1.000 kr (Budbetjänt)
19/4 17:40:06
3
1.100 kr
19/4 17:40:06
2
1.200 kr (Budbetjänt)
19/4 17:40:51
3
1.400 kr
19/4 17:40:51
2
1.500 kr (Budbetjänt)
19/4 18:27:20
3
1.900 kr
19/4 18:27:20
2
(budbetjänt)
19/4 18:50:45
2
justering av budtak
19/4 18:53:13
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30
-
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49
-
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1391 3076
Spegel
Teak, 1950/60-tal, 66x40 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/4 23:16:53 | 1 | 300 kr |
| 19/4 16:21:47 | 2 | Vinnande bud |
| 19/4 17:38:59 | 3 | 900 kr |
| 19/4 17:38:59 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 19/4 17:40:06 | 3 | 1.100 kr |
| 19/4 17:40:06 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 19/4 17:40:51 | 3 | 1.400 kr |
| 19/4 17:40:51 | 2 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
| 19/4 18:27:20 | 3 | 1.900 kr |
| 19/4 18:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
| 19/4 18:50:45 | 2 | justering av budtak |
| 19/4 18:53:13 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30 -
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49 -
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27



