KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Objekt 14449003
nr 1444 9003
Gary Stephan
(f. 1942), USA
"Untitled", 1970-tal. Objekt i trä med målade geometriska figurer. Signerad a tergo. Ca: 122x244 cm, oramad
Gary Stephan, amerikansk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
onsdag 26 januari 2022
kl 04:21:05