KONST / Litografier / Färglitografi 8435035
*
nr 843 5035
Bror Ingemar Fröberg
(1921-1999), Sverige
Färglitografi , Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 171/260, motivets mått: 59x66
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 augusti 2013
kl 19:39:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 21:42:57
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Läs mer om Bror Ingemar Fröberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bror ingemar fröberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Läs mer om Bror Ingemar Fröberg
nr 843 5035
Bror Ingemar Fröberg
(1921-1999), Sverige
Färglitografi , Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 171/260, motivets mått: 59x66
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 augusti 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 21:42:57 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg, svensk mÃ¥lare född 1921 i Stockholm, död 1999.Läs mer om Bror Ingemar Fröberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bror ingemar fröberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



