KONST / Litografier / Färglitografi 13431098
nr 1343 1098
Färglitografi
Mats Åkerman. Signerad, numrerad 196/200 2009, daterad bm: 64x69cm, oramat löst blad.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:02:28
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm