KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5907141
nr 590 7141
Etsning
signerad.1800-tal, 36x28
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2009
kl 18:53:47
350 kr
450 kr