MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11222168
nr 1122 2168
Skåp
Mahogny, längd: 111 cm, djup: 32 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 18:24:55
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)