KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17067009

nr 1706 7009

Akvarell

Lasse Algemo (f. 1966), Sverige. Signerad, akvarell, Storskär, Ramsmora brygga, Möja, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm

måndag 2 juni 2025
kl 18:23:02