KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17067009
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell fartyg fartygsportträtt lasse algemo marinmotiv skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård storskär sverige vatten vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell fartyg fartygsportträtt lasse algemo marinmotiv skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård storskär sverige vatten vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



