KONST / Litografier / Litografi 14719156
nr 1471 9156
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Litografi, Signerad, numrerad 98/160, daterad 76. Bildmått: 69x46cm, yttermått inklusive ram: 82x58cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:19:45
27/5 03:27:28
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen