KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5005588
*
nr 500 5588
Gravyrer
2 st, (1 med skadat glas), Frankrike, ca 25x27
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:42:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 22:11:11
1
200 kr
10/12 11:07:27
2
150 kr
10/12 11:08:09
2
Vinnande bud
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47
*
Gravyrer
nr 500 5588
Gravyrer
2 st, (1 med skadat glas), Frankrike, ca 25x27
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/12 22:11:11 | 1 | 200 kr |
| 10/12 11:07:27 | 2 | 150 kr |
| 10/12 11:08:09 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47




