Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Sideboard 8941009



*

nr 894 1009


Sideboard

1950-tal, Teak, längd: 148, djup: 37, höjd: 82


Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 maj 2014
kl 19:53:26


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/4 13:56:49 1      700 kr
14/4 17:08:27 2      1.600 kr
14/4 19:06:06 3      900 kr
14/4 19:06:31 3      1.200 kr
14/4 19:08:40 3      1.400 kr
21/4 19:37:27 2      2.200 kr
1/5 19:55:16 4      1.700 kr
1/5 19:59:57 4      1.900 kr
1/5 20:00:44 4      2.200 kr
1/5 20:01:21 4      Vinnande bud



  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8119 Ã‰tagère
    Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8122 LinneskÃ¥p
    Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:30
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03




Ladda ner broschyr