KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10849224

nr 1084 9224

Etsning

Fartyg, signerad, motivet: 50x63

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2017
kl 18:14:14

22/1 10:27:34 1      Vinnande bud