KONST / Litografier / Litografi 15033148

nr 1503 3148

Uno Svensson

(1929-2012), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 21/125, daterad -84. Bildmått: 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 65x48 cm

Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 november 2022
kl 18:50:12

18/11 16:59:00 1      Vinnande bud

Uno Svensson

Läs mer om Uno Svensson