KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 11435139
nr 1143 5139
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Kolteckning, Acke Åslund (1881-1958), hästar, 1945, monogramsignerad, 20x25
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:24:47
13/11 18:13:58
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund