KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064182
nr 1606 4182
Oidentifierad konstnär. Vattendrag vårvinter, ej signerad. Olja på duk, 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:20:32
16/3 13:39:07
100 kr
18/3 18:56:14