ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13524398
nr 1352 4398
Förgylld, 1800-tal, 109x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:50:10
500 kr
600 kr
700 kr