KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8779501

nr 877 9501

Akvarell

Ferdinand Stoopendaal, signerad. 1888, 35x52

Utrop:

1.500 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 februari 2014
kl 19:55:13