KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16228345
nr 1622 8345
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1915, flicka på landsväg. Olja på duk, 37x64 cm, yttermått inklusive ram: 48x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:29:39
27/5 12:33:15
27/5 12:34:25