KONST / Litografier / Litografi 11299151
*
nr 1129 9151
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Litografi, Bent Holstein (f. 1942), 209/295, Utsikt från ett fönster, motivet: 19,5x46
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 september 2017
kl 18:03:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 08:37:22
1
100 kr
18/9 15:46:21
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bent holstein danmark dansk dansk design danska danskt europa grafik litografi litografier norden skandinavien skandinavisk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
*
Bent Holstein
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
nr 1129 9151
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Litografi, Bent Holstein (f. 1942), 209/295, Utsikt från ett fönster, motivet: 19,5x46
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/9 08:37:22 | 1 | 100 kr |
| 18/9 15:46:21 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bent holstein danmark dansk dansk design danska danskt europa grafik litografi litografier norden skandinavien skandinavisk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43



