KONST / Litografier / Färglitografi 14808283
nr 1480 8283
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 83/290, daterad 92. Färglitografi, bildmått: 71x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:33:08
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks