ART / Oil paintings / Oil painting 14556074
nr 1455 6074
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad OL, 71, modell. Oil on canvas, 48x37, outer dimensions including frame: 51x40,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OL, 71, modell. Olja på duk, 48x37, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
SEK 150
Monday Mars 21 2022
at 20:01:52
16/3 21:35:43
100 kr
21/3 16:25:20