KONST / Litografier / Grafiska blad 12916497
nr 1291 6497
Grafiska blad
14 st, efter von Wright, Fåglar, 39x29 cm. Ej signerad
Kondition: en med skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:42:08
700 kr
800 kr