KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8493597

nr 849 3597

Blandteknik

komposition, signerad, duk, 60x50

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 september 2013
kl 20:40:45

27/9 07:43:33 1      100 kr
30/9 14:19:40 2      Vinnande bud