KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15522010
nr 1552 2010
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Två Flickor. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:11:22
16/7 13:46:09
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Kondition: färgbortfall
nr 1552 2010
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Kondition: färgbortfall
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 juli 2023 |
| 16/7 13:46:09 | 1 | Vinnande bud |
Sigrid de Rougemont-Wahlström