KONST / Litografier / Färglitografi 16784234
nr 1678 4234
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 73/260, daterad -89, Färglitografi, bildmått: 47x76 cm, yttermått inklusive ram: 66x93 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:41:44
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr