MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16569048

nr 1656 9048

MIRROR

1930s, diameter: 70 cm, wear.

1930-tal, diameter: 70 cm

Condition: slitage

600

SEK 800

Monday November 11 2024
at 18:36:37