ART / Lithographs / Giclée 13725008
nr 1372 5008
GICLÉE
Frida Johansson, "Notes". Signed, numbered 14/40, mm ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, Frida Johansson, "Notes". Signerad, numrerad 14/40, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad
SEK 200
Monday January 18 2021
at 19:35:16
14/1 21:55:43
150 kr
18/1 19:08:51