KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5762473
nr 576 2473
Gravyrer
4st, 1800-tal, 45x62
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 april 2009
kl 19:32:42
700 kr
600 kr
850 kr
700 kr
950 kr
1.100 kr