KONST / Litografier / Färglitografi 16773129
nr 1677 3129
Färglitografi
Peder Duke (1938-2003), Sverige. Signerad, numrerad 74/200, daterad 1993. Färglitografi, bildmått: 51,5x45,5, yttermått inklusive ram: 72x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:38:26
29/1 09:06:24
500 kr
3/2 20:33:26