KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139453
nr 1313 9453
Oidentifierad konstnär. Interiör. Signerad Rasmussen. Olja på duk, 35x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:22:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr