MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 446188

nr 44 6188

MIRROR

Lenght: ()

Nyrokoko, förgylld, H128

1000

SEK 800

Monday April 2 2001
at 17:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.