KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13956246
nr 1395 6246
Kopparstick
ett par, ca 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:09:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr