KONST / Litografier / Litografi 15707226
nr 1570 7226
Aage Sikker Hansen
(1897-1955), Danmark
Litografi, Tryckt signatur, modell. Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 72x55 cm. Ej signerad
Aage Sikker Hansen, dansk målare född 1897, död 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:59:41
Aage Sikker Hansen
Läs mer om Aage Sikker Hansen