MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrpall 8493249
nr 849 3249
Snurrpall
1890-tal, bemålad
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:33:29
100 kr
250 kr