KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17388490
nr 1738 8490
Lech Rzewuski
(1941-2004), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, daterade, handkolorerade, "Fredsduvans död", Mästaren i sin atelje", Tjejen i röd halsband", yttermått inklusive ram: 37x33,34x47,47x33 cm
Lech Rzewuski, svensk-polsk målare född i Polen 1941, död i Saltsjöbaden 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:16:11
8/11 22:25:47
Lech Rzewuski
Läs mer om Lech Rzewuski
Lech Rzewuski
Läs mer om Lech Rzewuski
nr 1738 8490
Lech Rzewuski
(1941-2004), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 10 november 2025 |
| 8/11 22:25:47 | 1 | Vinnande bud |
Lech Rzewuski