KONST / Litografier / Färglitografi 14332086
nr 1433 2086
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 184/250. Färglitografi, bildmått: 30x44, yttermått inklusive ram: 49x63 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:03:11
19/11 11:36:21
100 kr
19/11 15:18:22
22 nov