KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367248
nr 1436 7248
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BM, "Morgonstund I". -01, Bildmått: 31x41. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:31:23
350 kr