KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367248

nr 1436 7248

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BM, "Morgonstund I". -01, Bildmått: 31x41. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:31:23