KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8873404
nr 887 3404
Akvareller
2 st. Sven Wallander, Blommotiv, signerad. 50x31
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:30:09
14/4 09:50:21
900 kr
14/4 12:54:46