KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11652450

nr 1165 2450

Etsningar

3 st. Oidentifierad konstnär, Erotiska motiv, signerade, 15x10 resp. 33x26

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:45:24